Choď na obsah Choď na menu
 


Súrne prípady z útulkov

13. 4. 2010

Ich život je vo vaších rukách!Zachránte psíkov...

 

Psík Cipo:

Malé, 3 mesačné, týrané šteniatko-Cipo, ktoré odobrali z rómskej osady, si súrne hľadá nový domov. Žil v zlých podmienkach a tak je trošku bojazlivý, ale veľmi pokojný a milý. Užíva si teplo domova v dočasnej opatere a tiež lásku, ktorú doteraz nepoznal. Na jeho malom telíčku je množstvo modrín po bitke. Tento malý drobec si teraz zaslúži tú najlepšiu rodinu, ktorej bude robiť radosť. Kríženec, pre mňa niečo ako malý špic,krásny.Fotky:  OZ Majme srdce-Bratislava,Malacky  

 

Viac na stránke www.majmesrdce.sk

_________________________________________________

Brita-Prvý pohľad na toto malé 5-mesačné šteniatko pitbulla by nikomu nebol príjemný. Majiteľ ho doniesol k veterinárke v stave, kedy by mu nikto nedával veľké šance na prežitie. Brita bola bez života, výzorom podvýživená a podchladená. Malé telíčko ležalo v bedničke a bojovalo o život. Šťastie a dobrá starostlivosť pani veterinárky zachránili jej živôtik.
Zistilo sa, že Brita má genetickú poruchu (u pôvodného majiteľa sa jej nedostávalo dostatočnej starostlivosti), ktorá jej však nebráni plnohodnotne žiť. Momentálne sa dostáva do formy, potrebuje pravidelnú stravu niekoľkokrát denne, teplo, lásku a starostlivosť. Nebude z nej možno pitbull ako všetky ostatné, ale človek, ktorý na tom nestavia, s ňou bude určite spokojný. Foto:

♥Súkromný azyl pre psíkov v Rožňave♥
Kontakt :0917 380 728
mail:alexandra.kovtunova@gmail.com

___________________________________________

Mini-Maličká 7-mesačná fenka, kríženec čivavy. Túlala sa po uliciach, hľadala, kam sa uchýliť. Ľuďom dôveruje, vyžaduje spoločnosť, veľmi rada sa hrá. Nakoľko je malinká, bola by vhodná najmä do bytu. Má rada deti. Foto:

Súkromný azyl pre psíkov v Rožňave

Kontakt :0917 380 728
mail:alexandra.kovtunova@gmail.com

______________________________________________
Hrozba utratenia ! ! !

Maruška
Vek: cca 3 - 4 roky
Popis: fena, kríženec malého vzrastu. Zo začiatku uplakaná fenočka, ale teraz si už zvykla na spoločnosť psíkov i ľudí. Dá jej niekto šancu?

www.vpslm.sk/karantenna-stanica

Informácie ohľadom osvojenia si zvieraťa z Karanténnej stanice Vám v čase od 7.30 hod do 15.30 hod. poskytnú Libuša Šoltésová. alebo Milan Šuna na tel.č. 0907/244 292

Zvieratá sa v stanici držia najviac 28 dní od vykonania vyšetrenia. V prípade, že počas tejto doby si zviera nevyzdvihne majiteľ, alebo si ho niekto neosvojí, môže byť zviera utratené!

__________________________________________________

Mischel - 12 ročná fenka, ktorá žila u jednej starej pani. Bola to nerozlučná dvojka, ale žiaľ sa jej pani teraz musí z vážnych rodinných dôvodov vzdať. Mischel bola vo veľmi zanedbanom stave. Teraz hľadá nový domov a niekoho, kto ju bude mať rád a urobí jej posledné rôčky života šťastnými. Mischel je pokojná fenka, vhodná len do vnútra. Najlepšie by jej bolo u staršieho človeka, ktorému by bola vernou spoločníčkou.

Je to asi podľa mňa maličký pudel alebo podobné.Kontakt: 0903 947 371
fulopovamagdalena@gmail.com


______________________________________________

Daro z KS Malacky - nádherný pes stredného vzrastu. Je mladý, asi okolo roka. Je hravý, ale zatiaľ neovláda povely. Daro má však problém so zadnou labkou. Pravdepodobne má vyskočený kĺb a bude treba operovať. Operáciu samozrejme uhradí naše OZ.

Teraz ale Darko potrebuje urýchlene nájsť nový domov, kde by sa mohol po operácii zotavovať. Je vhodný len do vnútra. V KS sa trasie od zimy.

Kontakt: 0903 947 371
fulopovamagdalena@gmail.com

_________________________________________

Picinko - Pici je 7-ročný kríženček teriéra menšieho vzrastu. Bol adoptovaný z útulku ako šteniatko a prednedávnom mu jeho milovaná panička zomrela a on ostal sám. Je smutný a potrebuje súrne nový domov, aby zabudol na túto stratu a znova ožil. Je to pokojný, prispôsobivý psík, nechá so sebou manipulovať, pekne chodí na vodítku, s inými psíkmi nemá problém. Najlepšie by mu bolo pri starších ľuďoch v rodinnom dome, kde by mohol bývať aj vnútri. Je čistotný a vďačný za pohodlie.www.utuloknz.sk

Kontakty: 0903 769 503
E-mail: mirkabokrosova@centrum.sk

________________________________________________

Hrubosrstý teriér-Hľadáme domov pre tohoto malého "zajačika", pretože už 2 týždne je v KS v Kremnici a doteraz si ho majiteľ nevyzdvihol, takže čaká na našu pomoc! Je to hrubosrstý jazvečík, má asi 2 roky a čaká na trpezlivých a láskavých majiteľov!!!

Kontakt: Mária Hricová - OZ Súcit a pomoc Kremnica
0903 433 024
045/679 51 93

ozsucitapomoc@gmail.com________________________________________________

Meno: DASTY
Pohlavie: psík
Rasa: ??maxipes Fík
Vek: 6-7 mesiacov
Farba: čierny s bielym podbradníkom a ponožkami
Veľkosť: bude veľký až obrovský

Tento čierny macko je klasické šantivé šteňa, ktoré sa blíži k pubertálnemu veku :))
Ešte stále rastie a aj podľa labiek, je zjavné, že to bude väčší huňatý macko s bielymi ponožkami a podbradníkom.
Dasty je veľmi hravý. keďže žije v biednych podmienkach, nepozná hru s človekom, nemá ani adekvátnu stravu. Ale priniesli sme mu granule a tiež tenisové loptičky. S veľkým záujmom sa díval, čo za zelené čudo to lieta. Samozrejme letel hneď za tým, ale už nepriniesol a keďže loptička už nevyvíjala na zemi žiaden pohyb, viac ho nezaujímala:)) Takže Dasty sa potrebuje naučiť hrať, potrebuje mať plné bruško a pomaly ho treba začať aj vychovávať, aby z neho nevyrástol nespratník. :))

Viac fotiek nájdete na stránkach.
http://tulavalabka.sk

Kontakt OZ Túlavá labka: 0903 261 807, 0911 291 083
tulavalabka@gmail.com

________________________________________________

Meno: KAZIMÍR
Pohlavie: pes
Rasa: totálne originálny kríženec
Vek:2,5 roka
Farba: strakatá, srsť huňatá
Veľkosť: po kolená, stredne veľký

Ukecaný Kazimír vyzerá ako....ako..hmm..neviem.. je proste veľmi originálny. Má rád hranie, aportovanie, naháňanie, zdá sa, že je vhodný na agility. Jeho veľkou záľubou, je ohlasovanie návštev a rozprávanie sa s nimi. Naozaj. Bude sa Vám tešiť, a behať a vykecávať sa, čo má nové. Kazimír žije bohužiaľ v zlých podmienkach, väčšinu dňa je zavretý v stodole, alebo stajni...proste v nejakej budove spolu s Dastym. Jeho srsť si vyžaduje poriadnu starostlivosť, podobne ako všetky dlhosrsté psíky.

Kazimír je vychudnutý, pre jedlo spraví asi všetko. Doniesli sme mu granule, keďže ľudia u ktorých teraz žije nemajú na granule peniaze a ani čas na psov. Preto mu hľadáme domov. Kazimír je vhodný do RD, hlavne, aby si užíval voľnosť, prechádzky. To že sa mu nedostáva žiadnej starostlivosti, si začína odnášať jeho srsť na chvoste. U neho bude nádherné vidieť, ako sa po osvojení bude meniť, ako skrásnie....Takéto potešenie oka bude tá najkrajšia odplata za Kazimírovu záchranu. Uvidíte.:)))

Viac fotiek nájdete na stránkach.
http://tulavalabka.sk

Kontakt OZ Túlavá labka: 0903 261 807, 0911 291 083
tulavalabka@gmail.com
_______________________________________________

Brix

 

 

 

7ročný nemecký ovčiak, zachránený z karanténnej stanice, má typické charakterové vlastnostii
svojej rasy-je inteligentný, učenlivý, poslušný, plne socializovaný, miluje ľudí, rád si príde pre pohladkanie, znesie sa s inými psíkmi a fenkami, je pokojnejší typ a má rád vychádzky. Je to úplne bezproblémový psík vhodný aj na dvor so zateplenou búdou, alebo do bytu. Nie do koterca, alebo na reťaz. Pokiaľ hľadáte verného a skúseného rodinného spoločníka, je Brix ten pravý. Potrebuje len kúsok Vašej lásky, za čo sa Vám odvďačí vernosťou a bezhraničnou oddanosťou.
KONTAKT: 0903 702 132
 

_____________________________________________

 

 

Gorko

Krásne stavaný boxer, s hravou, ale milujúcou povahou hľadá súrne ten najláskavejší domov. Gorko žil v jednej firme, ktorá sa ruší. Prosím, pomôžte mu.

Kontakt: 0918430281 0915417151
e-mail:
utulok@post.sk

www.utulok.kezmarok.sk
_________________________________________________________________

 

Meno: FANNY
Pohlavie: fenka
Rasa: kríženka
Vek: 7 mesiacov
Farba: čierna s bielym golierikom
Veľkosť: menšieho stredného vzrastu

Fanny bola nájdená v Banskej Štiavnici. Skackala raz tam, raz onam.. Smutnými orieškovo-zlatými očkami hľadela na okoloidúcich ľudí. Sem-tam jej niekto podhodil kúsok čohosi dobrého.... Sem-tam ju nejaký láskavý človek aj pohladil... Maličká čierna fenočka sa však v noci stala aj terčom zábavy-chtivej podguráženej mládeže :(((

Ktovie, ako by skončila nebyť jedného srdcom veľmi dobrého pána, ktorý Fanninku chytil a zaviezol do KS. Zachránil jej život :)))

Fanny je veľmi milá, veselá zo života sa tešiaca fenka, vhodná len k dobrým ľuďom :))) Z cudzích, no hlavne hlučných ľudí, má strach... Potrebuje získať istotu a pocit bezpečia. Má krásnu, čiernu, jemnú srstičku, ktorá pĺzne len veľmi málo. Má rovnaké povahové črty ako už adoptovaná Čita
www.tulavalabka.sk/cita.html, rovnaký vzrast, štruktúru srsti, zuby, aj podbradníček + fliačik na brušku. Len na rozdiel od Čity má aj kompletný chvost. Ak to nie jej jej sestra, je to veľmi blízka príbuzná. Otázkou zostáva - kde sa skrýva množitiel Čitiek? Koľko ich je? A kde vlastne sú? Fannynka sa rovnako ako Čitka hodí do bytu ako spoločníčka, ktorá Vám zaručene rozjasní každý deň :))) . Dajte jej šancu a ukážte jej, že ľudia sú aj dobrí!
www.youtube.com/watch?v=7zG5-q2qMq4
Viac fotiek nájdete na stránkach.

http://tulavalabka.sk

Kontakt OZ Túlavá labka: 0903 261 807, 0911 291 083
tulavalabka@gmail.com
____________________________________________________________________

Velmi súrne!

Hľadáme domov pre týchto troch psíkov (aj oddelene), sú to cca 1 r. psi (čierny a hnedý), vlčiačka je ich mama, má cca 4 roky. Zostali vo dvore bytovky, ktorú včera 23.3. zbúrali a majiteľka sa vyjadrila v zmysle "niečo s nimi spravte"!
Všetci traja sú veľmi prítulní, pokojní, sú zvyknutí žiť medzi psami, aj s ľudmi, ale väčšinu života strávili na reťazi. Do nových domovov môžu ísť aj jednotlivo.
Je to súrne, bojíme sa, že ich odstrelia, alebo zabijú naši spoluobčania, ktorých sa v okolí pohybuje dosť.
Ak by sa aj dostali do KS v Prievidzi, tak tam majú len 8 dňovú lehotu a keď si ich nikdo nevezme, utratia ich :(
Na to je však potrebné aby ich tam dala obec a zaplatila poplatky, co je dosť veľa, takže ich skôr dajú odstreliť polovníkom :(

Kontakt: Andrea Hlavinová - 0907 752 896 Prievidza

Beny

Riky

Tinka

_________________________________________________

NIKA - irsky seter bez pp, 9 rokov, poslusna, zvyknuta na rodinny dom, na pobyt vonku po cely rok, nenarocna na stravu, zdrava, pravidelne ockovana (preukaz). Chovana na velkom dvore s vybehom, zvyknuta aj na volieru ked treba. Cvicena, poslusna, strazi, ma rada deti aj ludi.
Nika

DENY - oriesok, mozno krizenec civavy :-) 4 roky, hrava, zvyknuta na rodinny dom, na pobyt vonku po cely rok, nenarocna na stravu, zdrava, pravidelne ockovana (preukaz). Vhodna k detom aj starsim ludom ako spolocnost. Vie aj strazit a davat pozor, nie je velmi cvicena.

Dve fenky Deny a Nika prisli o majitelku a nasledne bol predany aj dom v ktorom doposial zili.
Nikto z blizkych si ich nemoze vziat do bytovky, nechcu ich vsak nechat utratit alebo dat do utulku. Nejaku dobu sa o ne vedia postarat, no dochadzanie z BA nie je take lahke a sucky coskoro budu musiet opustit dvor, na ktorom zili doposial.
Ani jedna nemala stence a ani neboli kastrovane.


Kontakt na cloveka, ktory sa o nich stara a hlada im novy domov:
rezz.svk@gmail.com, mobil 0905 012 184

_____________________________________________

Denny a Meggy-Dve fenky, kríženkyne dogy a švajčiarskeho bieleho ovčiaka, su to sestry, neskutocne na seba naviazane, takze sa nebudu dat adoptovat samostatne, ale len spolu. Proste, ked jedna nevidi druhu, idu sa zosaliet, zavýjajú, dobýjajú sa z koterca...k ľudom su velmi priatelske, neagresivne, chceli by sa len hladkat, oblizovat a maznat...k domacim zvieratam ci inym psom sa vsak nehodia. Takze aj my vencime na etapy, lebo uz sa pochytili aj s nasim psikom špicom, ked si raz sam otvoril koterec a stretli sa, nastastie, boli len mensie zranenia. aj im hladame novy domov, nejdu cez utulok, ale cezo mna na zmluvu o darovani.
Ziskala som ich cez forum na facebooku Odsúdene psíky, to je forum, kde su psy, ktorym hrozi akutne utratenie. Skor sa hodia do rodiny s odrastenymi detmi cca 15 rokov a viac, s vybehom, v ziadnom pripade na retaz nie su navyknute.
Prinajhorsom strazit areal nejakej firme, ale tam by sa myslim s nimi nikto nemaznal a nevyhladkal ich...ale aspon maju jedna druhu..za tie dva tyzdne co ich mam, si na mna strasne navykli, ked pridem domov z prace idu vyskocit z koze od radosti a ked sa postavia na zadne, tak su skoro take vysoke ako ja, mam co robit, ked ma zacnu obskakovat a oblizovat :)

KONTAKT: magdalena.zavatzka@gmail.com

 

________________________________________________________________________

 

 

Gorko

Krásne stavaný boxer, s hravou, ale milujúcou povahou hľadá súrne ten najláskavejší domov. Gorko žil v jednej firme, ktorá sa ruší. Prosím, pomôžte mu.

Kontakt: 0918430281 0915417151
e-mail:
utulok@post.sk

www.utulok.kezmarok.sk
_________________________________________________________________

 

Meno: FANNY
Pohlavie: fenka
Rasa: kríženka
Vek: 7 mesiacov
Farba: čierna s bielym golierikom
Veľkosť: menšieho stredného vzrastu

Fanny bola nájdená v Banskej Štiavnici. Skackala raz tam, raz onam.. Smutnými orieškovo-zlatými očkami hľadela na okoloidúcich ľudí. Sem-tam jej niekto podhodil kúsok čohosi dobrého.... Sem-tam ju nejaký láskavý človek aj pohladil... Maličká čierna fenočka sa však v noci stala aj terčom zábavy-chtivej podguráženej mládeže :(((

Ktovie, ako by skončila nebyť jedného srdcom veľmi dobrého pána, ktorý Fanninku chytil a zaviezol do KS. Zachránil jej život :)))

Fanny je veľmi milá, veselá zo života sa tešiaca fenka, vhodná len k dobrým ľuďom :))) Z cudzích, no hlavne hlučných ľudí, má strach... Potrebuje získať istotu a pocit bezpečia. Má krásnu, čiernu, jemnú srstičku, ktorá pĺzne len veľmi málo. Má rovnaké povahové črty ako už adoptovaná Čita
www.tulavalabka.sk/cita.html, rovnaký vzrast, štruktúru srsti, zuby, aj podbradníček + fliačik na brušku. Len na rozdiel od Čity má aj kompletný chvost. Ak to nie jej jej sestra, je to veľmi blízka príbuzná. Otázkou zostáva - kde sa skrýva množitiel Čitiek? Koľko ich je? A kde vlastne sú? Fannynka sa rovnako ako Čitka hodí do bytu ako spoločníčka, ktorá Vám zaručene rozjasní každý deň :))) . Dajte jej šancu a ukážte jej, že ľudia sú aj dobrí!
www.youtube.com/watch?v=7zG5-q2qMq4
Viac fotiek nájdete na stránkach.

http://tulavalabka.sk

Kontakt OZ Túlavá labka: 0903 261 807, 0911 291 083
tulavalabka@gmail.com
____________________________________________________________________

Velmi súrne!

Hľadáme domov pre týchto troch psíkov (aj oddelene), sú to cca 1 r. psi (čierny a hnedý), vlčiačka je ich mama, má cca 4 roky. Zostali vo dvore bytovky, ktorú včera 23.3. zbúrali a majiteľka sa vyjadrila v zmysle "niečo s nimi spravte"!
Všetci traja sú veľmi prítulní, pokojní, sú zvyknutí žiť medzi psami, aj s ľudmi, ale väčšinu života strávili na reťazi. Do nových domovov môžu ísť aj jednotlivo.
Je to súrne, bojíme sa, že ich odstrelia, alebo zabijú naši spoluobčania, ktorých sa v okolí pohybuje dosť.
Ak by sa aj dostali do KS v Prievidzi, tak tam majú len 8 dňovú lehotu a keď si ich nikdo nevezme, utratia ich :(
Na to je však potrebné aby ich tam dala obec a zaplatila poplatky, co je dosť veľa, takže ich skôr dajú odstreliť polovníkom :(

Kontakt: Andrea Hlavinová - 0907 752 896 Prievidza

Beny

Riky

Tinka

_________________________________________________

NIKA - irsky seter bez pp, 9 rokov, poslusna, zvyknuta na rodinny dom, na pobyt vonku po cely rok, nenarocna na stravu, zdrava, pravidelne ockovana (preukaz). Chovana na velkom dvore s vybehom, zvyknuta aj na volieru ked treba. Cvicena, poslusna, strazi, ma rada deti aj ludi.
Nika

DENY - oriesok, mozno krizenec civavy :-) 4 roky, hrava, zvyknuta na rodinny dom, na pobyt vonku po cely rok, nenarocna na stravu, zdrava, pravidelne ockovana (preukaz). Vhodna k detom aj starsim ludom ako spolocnost. Vie aj strazit a davat pozor, nie je velmi cvicena.

Dve fenky Deny a Nika prisli o majitelku a nasledne bol predany aj dom v ktorom doposial zili.
Nikto z blizkych si ich nemoze vziat do bytovky, nechcu ich vsak nechat utratit alebo dat do utulku. Nejaku dobu sa o ne vedia postarat, no dochadzanie z BA nie je take lahke a sucky coskoro budu musiet opustit dvor, na ktorom zili doposial.
Ani jedna nemala stence a ani neboli kastrovane.


Kontakt na cloveka, ktory sa o nich stara a hlada im novy domov:
rezz.svk@gmail.com, mobil 0905 012 184

_____________________________________________

Denny a Meggy-Dve fenky, kríženkyne dogy a švajčiarskeho bieleho ovčiaka, su to sestry, neskutocne na seba naviazane, takze sa nebudu dat adoptovat samostatne, ale len spolu. Proste, ked jedna nevidi druhu, idu sa zosaliet, zavýjajú, dobýjajú sa z koterca...k ľudom su velmi priatelske, neagresivne, chceli by sa len hladkat, oblizovat a maznat...k domacim zvieratam ci inym psom sa vsak nehodia. Takze aj my vencime na etapy, lebo uz sa pochytili aj s nasim psikom špicom, ked si raz sam otvoril koterec a stretli sa, nastastie, boli len mensie zranenia. aj im hladame novy domov, nejdu cez utulok, ale cezo mna na zmluvu o darovani.
Ziskala som ich cez forum na facebooku Odsúdene psíky, to je forum, kde su psy, ktorym hrozi akutne utratenie. Skor sa hodia do rodiny s odrastenymi detmi cca 15 rokov a viac, s vybehom, v ziadnom pripade na retaz nie su navyknute.
Prinajhorsom strazit areal nejakej firme, ale tam by sa myslim s nimi nikto nemaznal a nevyhladkal ich...ale aspon maju jedna druhu..za tie dva tyzdne co ich mam, si na mna strasne navykli, ked pridem domov z prace idu vyskocit z koze od radosti a ked sa postavia na zadne, tak su skoro take vysoke ako ja, mam co robit, ked ma zacnu obskakovat a oblizovat :)

KONTAKT: magdalena.zavatzka@gmail.com

_______________________________________________________

 Keny- 5 mesačné šteniatko, ktoré bolo privezené do KS. Je to neuveriteľne milé, malé klbko. Veľmi sa ľúby maznať. Vyzerá ako kríženec shi cu. Bude malého vzrastu. Je vhodný len do bytu. Momentálne sa nachádza v DO v Bratislave. 

T. KONTAKT: 0905 321 807

MAIL: h1.katarina@gmail.com

Kontakt: 0903 947 371
fulopovamagdalena@gmail.com

____________________________________________________________________________________

Psíkov čo súrne hľadajú domov je veľmi veľa a všetci sa tu nevmestia.Tak píšem nejaké linky,kontakty a adresy útulkov či karanténnych staníc:

www.majmesrdce.sk  -OZ MAJME SRDCE,Bratislava,KS Malacky

__________________________________________

www.utuloksenica.sk   -Senica

___________________________

KS Vranov nad Topľou

Kontakt:0903 900 409

mital@slovanet.sk
________________________________

Súkromný azyl pre psíkov v Rožňave

Kontakt:0910 186 721, 0917 380 728

alexandra.kovtunova@gmail.com

____________________________

Karanténna stanica pre psov Bojnice

Kontakt:0903 544 164, 046/54 24 111

www.bojnice.sk/?id_menu=21078

___________________________

Karanténna stanica FIĽAKOVO -
Kontakt:0907 514 795
jagosovabea@gmail.com

_________________________

www.komarno.utulok.sk

UTULOK DUNAJKA Komárno

___________________________

Občianske združenie Psia duša -
Kontakt:psiadusa@psiadusa.sk

www.psiadusa.sk

______________________________

Košické túlavé labky - depozit v Košiciach

Kontakt:Pri jednotlivých psíkoch je vždy aktuálny

www.ktl.yw.sk

_____________________________________

OZ Záchranný koráb - Šaštín-Stráže.

www.zachrannykorab.sk

zachrannykorab@zachrannykorab.sk

Kontakt: 0917 206 265
____________________________________

OZ Tulava labka - Banska Stiavnica
http://www.tulavalabka.sk/ - Kontakt, mapa, ponuka psikov z KS v Banskej Stiavnici na adopciu

Kontakt:0911 291 083

tulavalabka@gmail.com

________________________________

Karanténna stanica Druhá Šanca v Partizánskom

Kontakty:
T-Mobile: 0904 317 243
Orange: 0905 371 419
e-mail: utulok.partizanske@zoznam.sk

www.utulokpe.wbl.sk
___________________________________

Karanténna stanica pre zvieratá mesta Banská Bystrica vo Zvolene
Adresa: Zvolen, Unionka 7981/17 (Balkán)
Bližšie informácie nájdete na webovej stránke KS Zvolen - www.kszv.sk
Kontakt:
e-mail: R.Vano@zoznam.sk
tel.: 0918 505 254

_______________________________________

Útulok Banská Štiavnica - OZ Záchrana zvierat

www.utulokbs.sk

Kontakt: 0905 463 058.
_____________________________________

Kežmarský útulok sídli na adrese ÚTULOK, Martina Lányiho 15, 060 01 Kežmarok.

www.utulok.kezmarok.sk
Kontakt:
e-mail: utulok@post.sk
tel. 0904 346 806

__________________________________

Útulok Únie vzajomnej pomoci ľudí a psov (U.V.P) Košice

Bližšie informácie 0907 441 447
www.uvp.sk
e-mail: uvp@uvp.sk
_____________________________________

RC SZ Lučenec Adresa: Regionálne centrum Slobody zvierat, ulica Janka Alexyho 24, 984 03 Lučenec

Správca útulku: Ferenczová Katarína
Kontakt:0907 134 955, 0903 647 914
e-mail: ferenczova@pobox.sk

www.psiutulok.sk
__________________________________

Mestský útulok Prešov
Adresa: Bajkalská 28, Prešov
Kontakt:
T-com: 051/7715039
veterinarnanem@stonline.sk
utulok.priateliazvierat.sk
Mapa: http://mapy.atlas.sk/mapa/utulokpo
Bus: 43 - zastávka Bajkalská
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 07:30 - 18:00
So - Ne: 08:00 - 13:00
Príjem psov NON-STOP
_________________________________

Útulok Slobody zvierat má sídlo v Bratislave na Poliankach. .
Kontakt na útulok je na bratislavskom telefónnom čísle 16 187.
Bližšie informácie nájdete na webových stránkach www.utulok.slobodazvierat.sk

______________________________________

Centrum nájdených zvierat v Ružomberku - Korytnická 7511, Ružomberok
Kontakt: 0905 820 826 - p. Lizáková
0915 625 157 - sl. Mayerová 
utulok1@post.sk
www.utulokruzomberok.wbl.sk/

______________________________

Útulok pri Kaplnke Trnava
Adresa: Združenie na ochranu zvierat ZOZ, Orešanská 1, 917 00 Trnava - Útulok sa nachádza pri kaplnke za traťou.
Kontakt:
0903 450 832

utulok@hotmail.com
www.trnava.utulok.sk
_____________________________________________

Útulok Piešťany

Kontakt:0903 207 306, 0902 175 217, 0911 179 113.

utulok@utulok-piestany.sk
www.utulok-piestany.sk
____________________________

 

Samozrejme aj útulkov je viac ako sa dá napísať.Ak tu mám nejaký dopísať napíšte komentár a bude to :)
Dakujem za každú pomoc pre psíkov z útulkov.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hladam

(viki, 22. 2. 2014 9:59)

dobrý den

nenašiel by sa u vas v utulku nejaka čivava 2 mesačna alebo 3 mesačna už dva dni hladam ak nie viac na nete ale stale nič už som asi prešla 50 strano ak by ste tem niečo našli tak ma kontaktijte na viki.babuskova@centrum.sk

vo pred Ďakujem

Hladám

(Beatrix, 23. 9. 2011 19:47)

Dobrý deň
ja hladám psíka vhodného pre moju mamu ktorej nedávno zahynul psík, hľadám už hodiny na nete ale každý psík ktorý ba sa jej hodil je od nás strašne ďaleko... My sme s Galanty a hľadám psíka malého vzrastu niečo ako yorky čivava alebo westík kliudne aj kríženec ... mohli by ste mi poradiť kde by som takého psíka vedela nájsť niekde blízko nás? Ďakujem

hladam

(Lucia maj, 8. 1. 2011 15:43)

Prosím Vás, obzerám útulky...neviete o nejakom meste kde sa v útulku nachádzajú mini psíky...pretože bývam v byte a jedného už mám, tak by som mala záujem, len o nejakého malilinkého. Ak náhodou udete o niečom vedieť, mohli by ste mi dať vedieť na mail :
lucka.majercakova1@gmail.com

nika

(Andrea, 15. 12. 2010 20:58)

Našli ste už domov pre Niku? Ak nie, dajte mi prosím vedieť. Môj mail je " andrea34@centreum.sk

Zachrante všetky zvieratka Prosím

(Ľubomír, 17. 11. 2010 13:42)

Dobrý deň vydel som tieto fotky a je to fakt hrozne, som policajt a budem vysetrovat tieto udaje a aj ine udaje o psikoch a o tychto psikov a aby boli vo vybornom stave a aby neboli nekdy v zlých rodinach a tyranych a aby boli stastny a zdravy
Ďakujem za pochopenie

Oprava

(Acova, 24. 5. 2010 13:15)

Pani Saska, som veduca utulku v Novom Meste nad Vahom a mame chybu vo vasom zozname utulkov. Nepatrime pod Slobodu zvierat. Nas nazov je Utulok "Nadej" pre opustenych a tyranych psikov.
Tiez som si vsimla, ze v Banskej Stiavnici je len nejaky utulok, ale tam je aj KS, aj utulok ktory mate a stranke a este je tam aj Tulava labka, ale ta sa mi zda, ze je len virtualna. Tam by to bolo treba upresnit.
Myslim, ze na Psej dusi je viac utulkov a karantenok. Mozno by nebolo zle si to s nimi skontrolovat. Prajem pekny den. Acova